Medveni den: prijavite svoje najmlađe na izbor za najpčelicu

Objavljeno : 4. lis 2018.

Medveni den: prijavite svoje najmlađe na izbor za najpčelicu

Grad Đurđevac, Turistička zajednica Grada Đurđevca, Klaster pčelara Podravina i Pčelarska udruga Bagrem pozivaju Vas na  tradicionalni 15. Đurđevečki medveni den koji će se održati u subotu, 13. listopada u 10,00 sati na Trgu svetog Jurja u Đurđevcu.

Posebnost ovogodišnjeg Đurđevečkog medvenog dena bit će i izlaganje inozemnih gostiju iz Slovenije i Mađarske te gastro kutak –  medeni doručak.

Manifestacija ima edukativni, kulturno-umjetnički, izložbeno-prodajni i turističko-promotivni karakter. Osim što će posjetitelji moći uživati u bogatom programu, moći će i na štandovima  razgledati, kušati i kupiti pčelinje proizvode.

Nakon kulturno umjetničkog programa održat će se izbor za “Naj pčelicu”, te svečana dodjela priznanja i medalja pčelarima.

Ovom prilikom pozivamo sve zainteresirane građane da prijave svoje najmlađe na izbor za najbolje kostimiranu pčelicu koji će se održati u sklopu Medvenog dena na mail tz@djurdjevac.hr

Medno!

Skip to content