MEGDAN KIDS TOURNAMENT 2017. – NATJECANJE DJECE U STARINSKIM SPORTOVIMA I DJEČJOJ ALCI 

Objavljeno : 30. kol 2017.

MEGDAN KIDS TOURNAMENT 2017. – NATJECANJE DJECE U STARINSKIM SPORTOVIMA I DJEČJOJ ALCI 

POZIVAMO VAS NA MEGDAN KIDS TOURNAMENT – NATJECANJE DJECE U STARINSKIM SPORTOVIMA I DJEČJOJ ALCI  dana 02.09.2017.god-SUBOTA U 10:00 SATI KOD UTVRDE STARI GRAD ĐURĐEVAC.

 NATJECANJE ĆE SE ODVIJATI U SEDAM KATEGORIJA:                                                              BACANJE LOPTICA, BACANJE KOLUTOVA, DJEČJA ALKA, TRAŽENJE JABUKA U SIJENU, SKAKANJE U VREĆAMA, IGRE SA KOCENJEM I NOGOMET mame protiv tata.

 MOLIMO ZAINTERESIRANE RODITELJE/SKRBNIKE DA PRIJAVE DJECU NA NATJECANJA U STARINSKIM SPORTOVIMA I DJEČJOJ ALCI DO PETKA 01.09.2017. GODINE U DJEČJEM VRTIĆU „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC ( prostor osnovne škole ) ILI NA E-MAIL: vrtic.maslacak@djurdjevac.hr.

 Veselimo se zajedničkom druženju!

 

Skip to content