MEGDAN KIDS TOURNAMENT 2017.

Objavljeno : 5. ruj 2017.

MEGDAN KIDS TOURNAMENT 2017.

U sklopu Glazbenog ljeta tradicionalno je na livadi ispred utvrde Stari grad održano druženje uz stare sportske igre na kojima su sudjelovali roditelji, odgojiteljice, djeca i brojni sugrađani.

Prekrasno jutro okupilo je brojnu djecu s roditeljima, ali i brojne znatiželjnike te su se svi zajedno prisjetili zaboravljenih sportova o kojima su im pričali bake i djedovi.

Tako je održana utrku u vrećama, nošenje kocenja, igra traženja jabuka, bacanje kolutova, bacanje loptica, te alka koja je privukla najviše natjecatelja. Za kraj druženja i roditelji su pokazali svoj natjecateljski duh u povlačenju užeta, tate protiv mama.

Nakon natjecanja svi zajedno su pohrlili u Hrvatsku saharu na druženje s devama i ostalim životinjicama. Onim s najboljim rezultatima na kraju su podijeljene i prigodne nagrade. Zahvaljujemo svim sudionicima i vidimo se ponovno do godine.

Skip to content