NASTAVAK EDUKACIJE ODGOJITELJA DJEČJEG VRTIĆA MASLAČAK

Objavljeno : 27. lis 2021.

NASTAVAK EDUKACIJE ODGOJITELJA DJEČJEG VRTIĆA MASLAČAK

U prostorima vrtića Maslačak održana je druga po redu edukacija profesorice dr.sc. Slavice Bašić iz EOS Centra za doživljajnu i relacijsku pedagogiju.

Program edukacija prof.dr.sc. Basić bavi se tematikom ”zahtjevne djece u vrtiću”. U drugom modulu profesorica Bašić djelatnike vrtića Maslačak detaljno je upoznala sa problematikom hiperaktivnosti, neusmjerene pozornosti i impulzivnosti djece vrtićkog uzrasta. Odgojiteljice su tako dobile novi pogled na hiperaktivno dijete i nove spoznaje iz područja ADHD istraživanja. Dane su smjernice za ophođenje te je istaknuta važnost postavljanja granica i orijentacija u odgoju djece sa ovom vrstom problematike što će rezultirati pozitivnim pomacima u profesionalnom djelovanju odgojiteljica dječjeg vrtića Maslačak.

Skip to content