Nova pedagoška godina!

Objavljeno : 3. ruj 2012.

Svoj djeci, njihovim roditeljima, vama zaposlenicima dječjeg vtića želim uspješan početak nove pedagoške godine 2012/2013. sa željom da vas prati dobro zdravlje, razumijevanje, strpljivost i odlučnost u vašem stvaralačkom radu koji obavljate s puno ljubavi i zadovoljstva radi sreće onih najmlađih koji vas trebaju, te da još jednu pedagošku godinu s uspjehom privedemo kraju, s onim uspjesima s kojima ćemo se svi ponositi kad postanemo i formalno članica Europske unije.

Osnivaču i svim vanjskim suradnicima želim razumijevanje za potrebe djece rane i predškolske dobi kao i veća ulaganja u predškolski odgoj jer je to ulaganje u budućnost našeg kraja u kojem će živjeti zadovoljni građani i njihove obitelji.

S poštovanjem,

Gabrijela Golub, prof. ravnateljica

Skip to content