OBAVIJEST O POČETKU PEDAGOŠKE GODINE 2017-2018. GODINE I BORAVKU DJECE POLAZNIKA DJEČJEG VRTIĆA „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC U PROSTORIMA OSNOVNE ŠKOLE GRGURA KARLOVČANA ĐURĐEVAC

Objavljeno : 25. kol 2017.

OBAVIJEST O POČETKU PEDAGOŠKE GODINE 2017-2018. GODINE I BORAVKU DJECE POLAZNIKA DJEČJEG VRTIĆA „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC U PROSTORIMA OSNOVNE ŠKOLE GRGURA KARLOVČANA ĐURĐEVAC

Pedagoška godina u Dječjem vrtiću „Maslačak“ Đurđevac započinje dana 01.09.2017.god., dolazak novoupisane djece planiran je za dan 04.09.2017.god.-ponedjeljak.

Zbog građevinskih radova u dječjem vrtiću, djeca će od početka pedagoške godine pa do završetka radova -kraj listopada 2017.god., biti smještena u prostoru Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac ( prostor prizemlja, učionice prvih i drugih razreda ).

Tijekom boravka u osnovnoj školi djeci su osigurani svi uvjeti za boravak, prostorije su opremljene vrtićkim namještajem, igračkama i ostalim potrebnim stvarima koje djeca i inače koriste u dječjem vrtiću.

Prostor u kojem će boraviti djeca je odijeljen od škole, osiguran je sanitarni čvor, prostor za odlaganje stvari, kuhinja s vrtićkim jelovnikom, te poseban ulaz sa stražnje strane zgrade ( hodnik sportske dvorane ).

Molim roditelje/skrbnike djece polaznika Dječjeg vrtića „Maslačak“ Đurđevac i Osnovne škole Grgura Karlovčana Đurđevac za razumijevanje.

Za sve dodatne informacije stojim Vam na raspolaganju!

Ravnateljica

Martina Repić

Skip to content