Ogledna radionica na temu “Cvijet”

Objavljeno : 28. ožu 2013.

Odgojiteljica Jasmina Vrbančić volontira u Dječjem vrtiću “Maslačak” i priprema se za polaganje stručnog ispita. Nakon završenog školovanja svaki odgojitelj počinje sa svojim profesionalnim razvojem jer o njemu ovise generacije predškolaca. Biti odgojitelj nije samo zanimanje nego i poziv. Poziv je odgojitelju prilika da se dobro učini još boljim.

Današnji odgojitelji znaju se nositi s izazovima odgoja i obrazovanja i u korak su sa stručnim saznanjima, uspješno kreiraju razvojne cikluse djeteta, te su spremni stjecati nova znanja.

Danas više nema niti jedne profesije koja ne zahtjeva stalno učenje i stručno usavršavanje. Odgojitelji su ukorak s ovim zahjevima jer konstantno uče i usavršavaju se. Cilj struke upravo dugoročan: osposobiti dijete za život i učenje.

Skip to content