PLAN UPISA u 1. razred osnovne škole u školskoj godini 2023./2024.

Objavljeno : 8. velj 2023.

PLAN UPISA u 1. razred osnovne škole u školskoj godini 2023./2024.

Poštovani roditelji, ovim vas putem obavještavamo da poziv za upis u prvi razred za vaše dijete možete preuzeti u Dječjem vrtiću Maslačak u odgojnoj skupini vašeg djeteta kad dođete po svoje dijete u vrtić ili Malu školu. Uz poziv svi roditelji dobit će upute oko upisa, jedan obrazac za školu i jedan obrazac za školsku ambulantu. Popunjene obrasce roditelji donose sa sobom na upis djeteta i to u vrijeme koje je naznačeno u pozivu.

Za djecu koja nisu uključena u vrtić i Malu školu pozivi će se poslati putem pošte.

Za sva pitanja vezana uz upis djece možete nazvati na broj Osnovne škole Đurđevac: 812-414 (3) ili poslati upit na

mail: ured@os-djurdjevac.skole.hr

Plan upisa 2023-2024

Prijevremeni-upis-u-OŠ ZAHTJEV

Skip to content