POZIV RODITELJIMA NA EDUKACIJU

Objavljeno : 3. ožu 2022.

POZIV RODITELJIMA NA EDUKACIJU

Dječji vrtić Maslačak se ove pedagoške godine odlučio posvetiti tematici zdravih životnih navika djece i roditelja održavanjem edukativnih predavanja i radionica pod nazivom  ⹂Godina zdravih navika u Dječjem vrtiću „Maslačakˮ  Đurđevac s ciljem pružanja podrške roditeljima.

U ponedjeljak, 7. ožujka 2022.godine u 17:00 h, u Dječjem vrtiću „Maslačak“ Đurđevac započinje prvo u nizu edukativnih predavanja na temu zdravih navika. Prvo predavanje održat će medicinske sestre dječjeg vrtića. Bavit će se temom zadovoljavanja osnovnih potreba djece, kako fizioloških tako i emocionalnih. Također, detaljno će obraditi glavne dječje bolesti koje se redovito javljaju u populaciji vrtićke djece. Osvrnut će se na imunitet djece, zdravstvenu zaštitu i sigurnost djeteta.

Ovim putem pozivamo roditelje da se uključe na edukacije. Poseban poziv upućujemo roditeljima djece novootvorenih jasličkih skupina.

Prijaviti se možete putem oglasnih ploča odgojnih skupina ili putem službenog maila dječjeg vrtića.

Skip to content