Poziv za roditeljski sastanak

Objavljeno : 8. velj. 2018.

Poziv za roditeljski sastanak

Poštovani roditelji,

Vaše dijete doraslo je za upis u prvi razred za školsku 2018./19.godinu. U tijeku su pripreme školskog stručnog tima za upis djece. Ovim putem Vas obavještavamo da će Vaše dijete zajedno s tetama iz vrtića doći u školu kako bi se djeca upoznala s prostorima škole i sa stručnim suradnicima. U školi će stručni suradnici ( psihologinja Danijela Hodalić, logopedinja Božica Sobota i pedagog Nikola Vuković) razgovarati s Vašom djecom, djeca će crtati  i ispunjavati listiće.

Vas pozivamo na zajednički roditeljski sastanak za roditelje budućih učenika prvog razreda u malu sportsku dvoranu naše škole u ponedjeljak, 12. veljače 2018. godine u 17.00 sati.  Na roditeljskom sastanku dobit ćete sve potrebne informacije oko upisa Vašeg djeteta u školu kao i službeni poziv za upis.

Planirani termin upisa je od 5.ožujka 2018. do 16.ožujka 2018.godine.

S poštovanjem,

Nikola Vuković, prof. pedagog savjetnik