Predškolarci po prvi puta sjeli u školske klupe

Objavljeno : 10. velj 2021.

Vrtićarci iz starijih odgojnih skupina Ježići, Kikići, Žabice, Krijesnice i Mala škola prošlog su tjedna bili posebno uzbuđeni zbog posjete Osnovnoj školi Đurđevac.

Sa sobom su ponijeli svoje pernice na koje su bili jako ponosni te nestrpljivo čekali polazak. U školi ih je dočekao pedagog  koji ih je proveo po školi i smjestio u jednu od učionica, njemu se kasnije pridružila i psihologinja škole. Djeca su sjela u klupe te znatiželjno upijala sve vizualne poticaje oko sebe. Nakon što su se međusobno upoznali, djeca su ponosno dizala ruke i odgovarala na pitanja pedagoga, a ovog puta su čak i oni sramežljivi rado istupili i odgovarali ispred ploče. Osim odgovaranja, vrtićarci su se bavili i aktivnostima crtanja te pisanja.

Pogledajte kako je to izgledalo u fotogaleriji :)

 

 

 

 

Skip to content