PREDŠKOLCI DV „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC NA LJETOVANJU U SELCU

Objavljeno : 13. srp 2018.

PREDŠKOLCI DV „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC NA LJETOVANJU U SELCU

I ove godine predškolci Dječjeg vrtića „Maslačak“ Đurđevac sa svojim odgojiteljicama išli su na prvo vrtićko ljetovanje u Selce. Na ljetovanju je bilo 16 – ero djece i tri odgojiteljice. Ljetovanje je trajalo pet dana, djeca su uživala u kupanju, sunčanju i igrama na plaži i u moru, a jedan kišni dan iskoristili su za posjet Akvariju u Crikvenici, gdje su vidjeli i naučili osnovne stvari o ribama i morskim psima, te posjetili sportsku dvoranu u Crikvenici gdje su aktivno sudjelovali u sportskim aktivnostima. Nakon povratka s plaže za djecu su organizirane večeri igre na dječjim igralištima, uživanje u sladoledu i skakanje na trampolinu.  Posljednji dan ljetovanja djeca su se imala priliku okušati i u vožnji broda „Mali Marino“.  Tijekom cijelog ljetovanja za djecu je bio na raspolaganju učitelj plivanja, uz kojeg su djeca svakodnevno savladavala i poboljšavala tehnike plivanja, a većina ih je i naučila plivati bez ikakvih pomagala. Ovo je bilo još jedno nezaboravno ljetovanje i trenuci koji će djeca i odgojiteljice pamtiti zauvijek.

Draga djecu, hvala vam za sve divne trenutke u našem vrtiću, želimo vam ugodno ljeto i sretan odlazak u osnovnu školu!

 

Skip to content