Predstava “Plačko” za djecu vrtića

Objavljeno : 19. svi 2022.

Predstava “Plačko” za djecu vrtića

U četvrtak  19. svibnja u Dječjem vrtiću Maslačak gostovalo je kazalište Mala scena koje je izvelo predstavu “Plačko” za djecu vrtićkog uzrasta.

Upoznajte dječaka kojeg svi zovu Plačko jer koristi suze kao supermoć – i kad treba i kad ne treba. Plačko odlučuje vratiti svoje ime te kreće na nezaboravnu i uzbudljivu avanturu tijekom koje će upoznati profesoricu Suzić, stručnjakinju za plakanje, Krokodila koji će ga naučiti sve o krokodilskim suzama, Mudrog Luka koji kuha varivo s osjećajima te Oblaka koji će ga naučiti o onim najtežim, ali i najvažnijim suzama – suzama tužaljkama.

Predstava koja potiče, na djeci zanimljiv i zabavan način, razvoj emocionalne inteligencije, a otvara i nove teme o kojima djeca mogu razgovarati s ostalom djecom, roditeljima, obitelji, odgojiteljicama u vrtiću, sa svima s kojima se susreću…

 

Skip to content