Predstava “Priča o kapljici vode”

Objavljeno : 28. tra 2016.

Predstava “Priča o kapljici vode”

U našem vrtiću dana 28.04.2016.  gostovalo je lutkarsko kazalište “Svijet lutaka” iz Zagreba. Predstava pod nazivom “Priča o kapljici vode” razveselila je najmlađe, a predstavi su se pridružili i naši prijatelji iz Udruge “Mali princ” Đurđevac koji su u sklopu svog dolaska na predstavu iskoristili priliku da nam podjele platnene vrećice u sklopu građanske akcije “Plastiku recikliraj, torbu biraj”. Hvala im na dolasku, platnenim vrećicama i veselimo se novom susretu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Skip to content