PREDSTAVA ZA DJECU I POKLONČIĆI SVETOG NIKOLE

Objavljeno : 7. pro 2021.

PREDSTAVA ZA DJECU I POKLONČIĆI SVETOG NIKOLE

U vrtiću je brojnim aktivnostima obilježen blagdan Svetog Nikole.

Djeca su se danima pripremala za dolazak svetog Nikole u vrtić. Pobrinula su se za uređenje sobe i vrtićkog prostora, izražavala su se kroz likovne radove, učila nove pjesme i recitacije popraćene aplikacijama, a najviše pažnje su posvetila čišćenju svojih čizmica.

Danas je u Dječji vrtić “Maslačak” stigao  Sv. Nikola. Dramska skupina dječjeg vrtića Maslačak održala je prigodnu predstavu za svoje male korisnike. Predstava pod nazivom ”Bakina cipela” oživjela je likove neposlušnog Marka, uzorne Marine, mudre i drage bake te one djeci najzanimljivije, Krampusa i Svetog Nikolu. Zabavna priča sa moralnom poukom o pokajanju i dobroti te o zločestoći koja se nikad ne isplati oduševila je mališane. Nakon same predstave djeca su primila prigodne darove koje im je Sveti Nikola donio.

Radosna srca čekamo te iduće godine!

 

Skip to content