PREDSTAVA ZA DJECU I POKLONČIĆI SVETOG NIKOLE

Objavljeno : 6. pro 2018.

PREDSTAVA ZA DJECU I POKLONČIĆI SVETOG NIKOLE

U vrtiću je brojnim aktivnostima obilježen blagdan Svetog Nikole.

Djeca su se danima pripremala za dolazak svetog Nikole u vrtić. Pobrinula su se za uređenje sobe i vrtićkog prostora, izražavala su se kroz likovne radove, učila nove pjesme i recitacije popraćene aplikacijama, a najviše pažnje su posvetila čišćenju svojih čizmica.

Danas je u Dječji vrtić “Maslačak” stigao  Sv. Nikola. Dječica su ga željno iščekivala i s radošću dočekala. Odgojiteljice dramske skupine su pripremile predstavu naziva “Bakina cipela” koja se djeci jako svidjela. Sveti Nikola došao je izdaleka, ali je za svako dobro dijete donio slatki paketić. Sva djeca iz vrtića su ove godine bila jako dobra i poslušna tako da nitko nije ostao bez poklona.

Radosna srca čekamo te iduće godine!

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content