Priča o kotaču u izvedbi Male scene

Objavljeno : 19. svi 2022.

Priča o kotaču u izvedbi Male scene

U četvrtak, 19.svibnja ugostili smo kazalište Mala scena iz Zagreba s predstavom “Priča o kotaču” za jasličke skupine.

Priča o kotaču, jedina je predstava u Hrvatskoj namijenjena djeci mlađoj od 2 godine. Ovom predstavom dokazujemo da je kazalište za najmanju publiku ne samo moguće, nego i potrebno. Mala djeca još u potpunosti ne razumiju, ali itekako osjećaju ljepotu slika i riječi kojima im se pripovijeda o svijetu oko njih. Na taj način usađuju se u djecu estetske vrijednosti za cijeli život, a posredno i podsvjesno pomažemo im razumjeti svijet koji ih okružuje.

Kotač je prevladavajući oblik u svijetu koji nas okružuje: on je svugdje i u svemu. On sve pokreće i o njemu sve ovisi. Kotači, mali i veliki, glasni i tihi, glavni i pomoći, čak i jestivi skrivaju se svugdje oko nas. Putujte s našim kotačima, zabavite se i otkrijte sve tajne najvažnijeg ljudskog izuma!

 

 

Skip to content