Prikaz živih jaslica i nastup dječjeg zbora “Maslačak”

Objavljeno : 17. pro 2018.

Prikaz živih jaslica i nastup dječjeg zbora “Maslačak”

U Adventskom selu podno utvrde Stari grad u organizaciji Grada i Turističke zajednice održan je Adventski sajam na kojemu su sudjelovali brojni izlagači: OPG-ovi, domaće radinosti, udruge i obrazovne institucije koji su prezentirali i prodavali prigodne božićne ukrase, suvenire, slastice i  domaće proizvode.

Ovom prilikom uprizorene su žive jaslice, te su tako okupljeni mogli vidjeti prizore betlehemske štalice i rođenje maloga Isusa. Scenski prikaz izveli su članovi Gradskog kazališta Đurđevac koji već tradicionalno sudjeluju u prikazu živih jaslica u Đurđevcu. Svojim se pjesmama za pravi božićni ugođaj pobrinuo zbor Dječjeg vrtića Maslačak i zbor umirovljenika iz Udruge matice umirovljenika Grada Đurđevca.

Skip to content