“PRLJAVIĆI U ČISTOGRADU”-predstava za djecu dramske skupine vrtića

Objavljeno : 20. tra 2022.

“PRLJAVIĆI U ČISTOGRADU”-predstava za djecu dramske skupine vrtića

Dječji vrtić Maslačak posebno se ponosi svojim eko zalaganjima i vrijednostima. Velika većina aktivnosti koje se u vrtiću svakodnevno provodi ima svoje temelje u ekološkim vrijednostima koje pokušavamo usaditi svojim malim polaznicima.

Jedan od načina educiranja djece u ”zelenom smjeru” je i predstava ”Prljavići u Čistogradu” koju su odgojiteljice dramske skupine vrtića održale za svoje polaznike. Predstava na zanimljiv način prikazuje ekološki osviještenu djecu koja se uz pomoć ”malih zelenih” uspijevaju riješiti problem zagađenja okoliša. Ovom predstavom odgojiteljice su djeci htjele pokazati koje je lijepo ponašanje prema okolišu i prirodi, a koje je ružno odnosno neprihvatljivo ponašanje prema okolišu i prirodi.

Svakako jedan od zanimljivih načina prenošenja znanja i vrijednosti o poželjnim i nepoželjnim oblicima ponašanja. I djeci se svidjelo, što je vidljivo u fotogaleriji.

Skip to content