Proslava 30. rođendana vrtića

Objavljeno : 5. ruj 2016.

Proslava 30. rođendana vrtića

U subotu, 03.09.2016. proslavili smo 30. rođendan vrtića. Predškolski odgoj u gradu Đurđevcu ima tradiciju dužu od 40 godina, ali namjenski objekt u kojem se danas nalazimo izgrađen je 1986. godine, a dogradnja vrtića je izvršena 1991. godine te rekonstrukcija vrtića 2015. godine kada je uređeno potkrovlje za boravak djece u kraćim programima te izvanvrtićkim aktivnostima. Kroz sve ove godine vrtićem su prošle mnoge generacije djece i djelatnika pa je ovo bio još jedan događaj da se okupe bivši i sadašnji djelatnici, te bivše, sadašnje i buduće generacije djece. Sretan rođendan vrtiću je zaželio i predsjednik Gradskog vijeća Marijan Ružman, a lijepim željama se pridružio i gradonačelnik Željko Lacković. Gradonačelnik je istaknuo kako je važno ulagati u vrtiće jer najmlađi su naša budućnost, stoga je važno da u ranoj dobi usvoje prave vrijednosti i da upoznaju tradiciju i kulturu svoga kraja. Nakon svečanog dijela u znak 30. rođendana djeca su u zrak pustila 30 balona, nakon čega je uslijedilo rezanje rođendanske torte koju su pripremile naše vrijedne vrtićke kuharice.

Ostale fotografije možete pogledati u Fotogaleriji.

DSCF5803

Skip to content