Radionica „Svi isti, a različiti“

Objavljeno : 22. ožu 2016.

Radionica „Svi isti, a različiti“

U Dječjem vrtiću Maslačak Đurđevac je 17.03.2016. godine održana treća po redu radionica iz projekta „Svi isti, a različiti“ koju u partnerstvu s DV Maslačak provodi Udruga volontera „Ruka u ruci“. Radionicu pod nazivom „Moja obitelj“ odradile su volonterke srednjoškolke Marta Pintarić, Valentina Čoklo, Ivana Kolarić, Klara Račan, Ivana Miletić, Ana Pačko i Gabriela Turković, predvođene mentoricom Jasnom Horvat Vlahović i to u starijim vrtićkim skupinama Bubamare, Bombončići i Ribice. Mali vrtićanci su razgovarali o obitelji, kako provode zajedničko vrijeme, koje su im najdraže igre s članovima obitelji, a sve s naglaskom na razvijanje pozitivnog stava i odnosa prema drugačijim obiteljima. U vrlo kratko vrijeme su naučili pjesmicu uz pokret „ Moja obitelj“. Na kraju radionice djeca su se likovno izrazila kako oni vide svoju obitelj . I ova radionica je dio projekta kojem je osnovno obilježje tolerancija.

 

Skip to content