Seminar u Opatiji

Objavljeno : 14. tra 2014.

Ovog su vikenda u Opatiji, ravnateljice i stručni suradnici predškolskih ustanova Koprivničko – Križevačke županije nazočile državnom stručnom skupu pod nazivom “Razvijanje profesionalne kompetencije ravnatelja u suvremenom Dječjem vrtiću/Krizni menadžment i Kurikulum vrtića”. U organizaciji AZOO-a izlaganjem brojnih stručnjaka, ravnatelji su povećali svoje kompetencije glede prepoznavanja problema i pristupa u koncipiranju predškolskog kurikuluma, mogućnosti i uvjeti primjene novih znanstvenih spoznaja u osiguravanju pedagoške kvalitete i unapređivanju svije profesionalnosti.

NA SLICI: ravnateljice i stručna suradnica pedagoginja vrtića: „Zrno“ Virje, „Bregunica“ Novo Virje, „Tratinčica“ Koprivnica, „Fijolica“Novigrad Podravski, „Smiješak“ Koprivnica, „Vrapčić“ i Dječji vrtić „Maslačak“ Đurđevac, na stručnom skupu u Opatiji s prof. Marijom Ivanković iz MZOS-a.

 

fotografija (3)

Skip to content