„Sigurno u školu s HAK-om“

Objavljeno : 15. ruj 2022.

„Sigurno u školu s HAK-om“

U četvrtak, 15. 9. 2022., odgojne skupine „Kapljice“, „Zvjezdice“ i „Jagodice“ imale su čast sudjelovati u preventivnoj akciji organiziranoj od strane HAK-a. Sva su djeca bila vrlo uzbuđena jer su imala mogućnost izbora hoće li u vrtić doći biciklom, romobilom ili rolama. Prije nego što su naše odgojne skupine pokazale svoje vještine upravljanja biciklom, romobilom ili rolama, pozdravili su nas i podržali predsjednik Autokluba Đurđevac Stjepan Tasoti, Pero Krešić iz Autokluba Đurđevac, načelnik Policijske postaje Đurđevac Marijan Slaviček te gradonačelnik grada Đurđevca Hrvoje Janči. Baš kada je sve bilo spremno za vožnju poligonom počela je kiša koja, kao što i pretpostavljate, nije prestrašila naše predškolarce, već ih dodatno motivirala. Akcija poput ove doprinosi tome da se djeci na zabavan način približi pojam prometa i sudjelovanje u istome. Nakon što je vožnja poligonom završila, sva su djeca dobila HAK-ove bojanke koje su već sada ispunjene šarenilom boja.

Zahvaljujemo svima koji su nas pozvali i omogućili nam sudjelovati u ovoj poučnoj, ali i kreativnoj akciji!

 

Skip to content