Stručno predavanje „ Epilepsija – protokol postupanja s oboljelima“ u DV Maslačak Đurđevac

Objavljeno : 8. tra 2018.

Stručno predavanje „ Epilepsija – protokol postupanja s oboljelima“ u DV Maslačak Đurđevac

Na stručno edukativnom predavanju u dječjem vrtiću Maslačak članovi Udruge A je to u ponedjeljak 26.03.2018. godine održali su edukativno predavanje o epilepsiji i febrilnim konvulzijama u dječjoj vrtićkoj dobi za sve odgojiteljice.

Predavanje je održala Jasmina Marijan- Štefoković diplomirana medicinska sestra i predavač. Ovim predavanjem naš vrtić je obilježio Purple Day.

Ovim putem se želi podići znanje naše zajednice o epilepsiji i ponašanju u slučaju samog epileptičnog napada. Nadamo se da će se usvojena znanja prenositi dalje usmenom predajom kako bi bili spremni pomoći ukoliko se nađemo u takvoj situaciji- istaknuo je predsjednik udruge Ivan Jadanec.

 

Skip to content