SVETI NIKOLA DARIVAO DJECU DJEČJEG VRTIĆA MASLAČAK

Objavljeno : 6. pro 2022.

SVETI NIKOLA DARIVAO DJECU DJEČJEG VRTIĆA MASLAČAK

U utorak, 6. prosinca, nakon što je već posjetio sva kućanstva, Sveti Nikola posjetio je i Dječji vrtić Maslačak te razveselio dječicu podijelivši im svima poklone i u vrtiću.

Tom prigodom dramska skupina vrtića upriličila je predstavu za svu djecu pod nazivom:  „Marijina košara za Svetog Nikolu“. Priča je to o modernom Svetom Nikoli koji uz pomoć kompjutera i svojih anđela pomoćnika daruje djecu grada Đurđevca. Sa najviše poklona darovao je djevojčicu Mariju koja je zaželjela jako mnogo poklona kako bi i ona sama mogla darivati djecu koja su u potrebi.

Mali zbor Dječjeg vrtića Maslačak otpjevao je mnogo pjesmica u čast Svetog Nikole, čak su i zaplesali. Nakon predstave svi su se vratili u svoje sobe krenuvši u potragu za svojim poklončićem.

Skip to content