SVETI NIKOLA U ”MASLAČKU”

Objavljeno : 6. pro 2023.

SVETI NIKOLA U ”MASLAČKU”

Dana 6.prosinc ponovno nas je posjetio Sveti Nikola.  Djecu je razveselio prigodnim, slatkim poklon paketima.
Povodom ovog velikog događaja za naše mališane dramska skupina našeg vrtića za djecu je izvela prigodnu predstavu  pod nazivom “Svaki put i svaka staza vodi do Svetog Nikole” koja se djeci jako svidjela. Jedna zanimljiva mala družina, razočarana viješću da se Sveti Nikola razbolio i neće im donijeti darove, krenula je na put do njega kako bi spasili blagdan.

Dječji zbor vrtića ”Maslačak” također je pripremio nekoliko prigodnih pjesmica za svoje prijatelje.

Sretna dječja lica bila su dokaz koliko Nikola znači u njihovom djetinjstvu.

Dragi Sveti Nikola, puno te volimo i dođi nam dogodine opet.

 

Skip to content