Tjedan Crvenog križa: organizirane edukacije i vježbe za najmlađe

Objavljeno : 12. svi 2023.

Tjedan Crvenog križa: organizirane edukacije i vježbe za najmlađe

Gradsko društvo Crvenog križa Đurđevac ovih dana obilježava Tjedan Crvenog križa te je u sklopu održanog programa obilježio i Svjetski dan Crvenog križa i Crvenog polumjeseca pod motom Sve što radimo, radimo od srca.

U četvrtak su u prostorijama Crvenog križa, unatoč kiši, u svojim žutim kabanicama posjetili su ih i polaznici Dječjeg vrtića Maslačak Đurđevac koji su sa zanimanjem postavljali pitanja o prostorima i radu Crvenog križa.

Nakon održanog predavanja djeca su imali prilike vidjeti instrumente i pribor kojim se volonteri i medicinski djelatnici koriste u svom radu.

Gradsko društvo Đurđevac nastavlja s provedbom aktivnosti te je za idući tjedan planiran i obilazak vrtića te kreativne edukacije za najmlađe.

Zaposlenicima, članovima i volonterima  Hrvatskog Crvenog križa, čestitamo i zahvaljujemo na svemu što čine kako bi pomogli najranjivijima među nama!

Skip to content