TRI JABUČICE S BAKINOG ORMARA

Objavljeno : 22. lis 2019.

TRI JABUČICE S BAKINOG ORMARA

U našem vrtiću s velikom radošću obilježavamo i pozdravljamo svako godišnje doba pa smo tako pozdravili i jesen. Bogatstvo koje nam daruje inspirira nas da od srca pjevamo pjesme, organiziramo aktivnosti i radujemo se bojama i ljepoti koju sa sobom donosi.

Istražujući i uživajući u njoj svim osjetilima, potičući cjelokupan razvoj djeteta bogatstvom materijala, koje su i roditelji marljivo prikupljali i pomagali u ostvarivanju naših aktivnosti, odlučili smo proslaviti i prirediti jesensko slavlje i ujedno obilježili Dan jabuka.

Povodom tog događaja dramska skupina našeg vrtića izvela je predstavu “Tri jabuke s bakinog ormara”. Djeci se predstava veoma svidjela, a pogotovo tri jabučice koje su odšetale s bakinog ormara.

Bilo je veselo, razigrano i duhovito. Svima želimo da uživaju u jeseni, njenim darovima, bojama, vjetru.. baš kao djeca.

 

Skip to content