U sklopu “Godine zdravih navika u Maslačku” održano predavanje psihologinje Jasmine Šandor

Objavljeno : 17. svi 2022.

U sklopu “Godine zdravih navika u Maslačku” održano predavanje psihologinje Jasmine Šandor

U utorak, 17.svibnja.2022.,  u sklopu projekta ”Godina zdravih navika u Maslačku” održano je predavanje pod nazivom “Depresija i anksioznost u dječjoj dobi”. Predavanje je održala psihologinja Jasmina Šandor.

Predavanje  se održalo u dvorani Dječjeg vrtića Maslačak, a mogli su prisustvovati svi zainteresirani roditelji djece polaznika vrtića.

Psihologinja je roditeljima ukazala kako su depresija i anksioznost zapravo česte pojave već u predškolskoj dobi. Roditelji su osviješteni o simptomima odnosno znakovima po kojima prepoznati depresiju ili anksioznost kod svoje djece. Također su im pružene informacije o načinima na koji pomoći djeci, ali i o opcijama kako da preventivno djeluju kako do depresije ili anksioznosti ne bi uopće došlo.

Veliko hvala psihologinji Jasmini Šandor što se odazvala pozivu te svim roditeljima koji su sudjelovali na predavanju.

Skip to content