Uskrsna potraga – Zeko traži mamu

Objavljeno : 5. tra 2023.

Uskrsna potraga – Zeko traži mamu

U Dječjem vrtiću Maslačak, povodom Uskrsnih  blagdana, održana je predstava pod nazivom ‘‘Zeko traži mamu”. Dramska skupina Dječjeg  vrtića pripremila je interaktivnu predstavu za svoje najmlađe, popraćenu glazbenim izvedbama dječjeg zbora Maslačak.

 

Dok je  još bio mali, Zeku su  uhvatili  ljudi u šumi i poveli ga sa sobom u  grad. Međutim, Zeki se nije svidio život u gradu, te je on jednoga dana pobjegao u šumu u potrazi za svojom mamom. Nakon niza susreta i dogodovština s Ježićem, Lisicom i Vukom, a uz pomoć stričeka lugara i djece vrtića Maslačak, Zeko je pronašao svoju mamu.

Nakon sretnog završetka, na opće zadovoljstvo djece, zeko je podijelio svim skupinama male Uskršnje poklone.

Skip to content