“VELIKA LJUBAV MALOG MIŠA” – predstava

Objavljeno : 27. sij 2017.

“VELIKA LJUBAV MALOG MIŠA” – predstava

PROSLAVIMO DAN ZALJUBLJENIH (VALENTINOVO) NA DJEČJI NAČIN!

14.02.2017. (UTORAK) U NAŠEM VRTIĆU GOSTOVATI ĆE PUTUJUĆE KAZALIŠTE OSIJEK KOJE ĆE SE PREDSTAVITI S PREDSTAVOM „VELIKA LJUBAV MALOG MIŠA“

RADNJA PRIČE POČINJE U SLAVONSKOM PŠENIČNOM POLJU, IZNENADNIM SUSRETOM MIŠICE SUNČICE I MIŠA SKOČIBRKA. TOGA DANA ONA SE VRAĆALA KUĆI AUTOMOBILOM. IŠLA JE KRAĆIM PUTEM, KROZ POLJE, KAKO BI BRŽE STIGLA. UPADNE U BLATO I NI MAKAC. POMOĆ JOJ PRUŽI SKOČIBRK S NEKOLIKO PRIJATELJA, POGURAVŠI AUTO IZ BLATA. BILA JE TO LJUBAV NA PRVI POGLED. KAKO U ŽIVOTU NIŠTA NE IDE LAKO, TAKO ĆE I NJIHOVA LJUBAV „PREKO TRNJA DO ZVIJEZDA“ TE DOLAZI DO NEPRILIKA, PRI ČIJEM SVLADAVANJU ĆE NJIH DVOJE IMATI VELIKU PODRŠKU ŠUMSKE VILE IVANČICE I DJECE.

CIJENA PREDSTAVE IZNOSI 20,00 KN PO DJETETU.

PREDSTAVU MOŽETE PLATITI DO 13.02.2017. U TAJNIŠTVU VRTIĆA.

Skip to content