Veliki humanitarni Blagdanski koncert

Objavljeno : 31. pro 2018.

Veliki humanitarni Blagdanski koncert

Tradicionalni blagdanski koncert održan je ovu subotu u Sportskoj dvorani Strukovne škole Đurđevac te je još jednom potvrdio da u našem gradu postoji veliki glazbeni potencijal s kojim se može napraviti cjelovečernji kulturni program.

Turistička zajednica grada Đurđevca, Grad Đurđevac i kulturni amateri Grada Đurđevca već tradicionalno krajem svake godine poklanjaju svojim sugrađanima Blagdanski koncert koji je svake godine humanitarnog karaktera. Ove godine prikupljala su se sredstva za pomoć potrebitim obiteljima s područja grada korisnicima Gradskog društva Crvenog križa Đurđevac.

Pred prepunom dvoranom đurđevačka publika je uživala u skoro dvosatnom programu u kojem je nastupila i Etno -tradicijska skupina Dječjeg vrtića Maslačak.

 

Skip to content