VOŽNJA NA ČETIRI KOTAČA

Objavljeno : 19. lis 2023.

VOŽNJA NA ČETIRI KOTAČA

Dječji vrtić Maslačak Đurđevac, skupinu Pandice i Mravići posjetili su članovi udruge Offroad kluba Peski Đurđevac na svojim quad vozilima. S obzirom da se 21. listopada obilježava “Nacionalni dan sigurnosti cestovnog prometa” bio je to i razlog više za ovo druženje s najmlađima. Djecu su podsjetili važnosti sigurnosti u prometu i osvijestili što je sve važno paziti kada su i sami sudionici u prometu. Djeca su aktivno sudjelovala u razgovoru, ispitivali o znakovima a okušali se i u stvaranju vlastitog poligona koji nam je poslužio za vježbu sigurnog prelaženja ceste preko pješačkog prelaza ali i prepoznavanje nekih osnovnih znakova(stop, semafor…). Uzbuđeni što su i sami mogli sjesti na quadove, ipak smo se prisjetili kako ni jedno vozilo nije bezopasno i u tom slučaju “kaciga glavu čuva”. Druženje smo zaokružili zajedničkim fotografiranjem, te smo dogovorili suradnju i u narednom periodu.

Hvala udruzi Offroad kluba Peski Đurđevac na posjetu!

Skip to content