VOŽNJA NA DVA KOTAČA

Objavljeno : 8. lip 2022.

VOŽNJA NA DVA KOTAČA

Dana 7.6.2022. u Đurđevački vrtić Maslačak stigli su đurđevački motociklisti. Đurđevački bikeri proveli su dan sa Đurđevačkim mališanima educirajući ih o prometnim pravilima, ispravnom ponašanju u prometu i o sigurnosti u prometu. U posjeti su najviše uživale starije odgojne skupine, posebno odgojna skupina Pčelice koja je pokazala najviše zanimanja s obzirom da su ove godine bili maksimalno fokusirani na promet, vozila, ceste i pravila. Jasličke skupine svakako je najviše dojmio zvuk motora.

U finoj hladovini, uz osvježavajuća pića, djeca su uživala sa svojim gostima. Najviše ih je oduševilo isprobavanje motora i kaciga.

Hvala još jednom đurđevačkim motociklistima  i veselimo se nekoj budućoj suradnji.

 

Skip to content