Vrtićarci se družili s Maricom i Tomom Hasan

Objavljeno : 30. lip 2021.

Vrtićarci se družili s Maricom i Tomom Hasan

Mališani starije odgojne skupine Kikići đurđevačkog Dječjeg vrtića Maslačak ugostili su đurđevačku pjesnikinju i pjevačicu  Maricu Hasan i njenog brata Tomu. U prigodnom druženje mališani su za goste izveli svoju verziju “Legende o Picokima”, dok su Marica i Tomo Hasan izveli skladbu koju su oni napisali za Legendu.

Ovaj susret dogodio se na kraju našeg projekta “Đurđevac moj grad” čime smo ga završili na najljepši način. Marica i Tomo Hasan su djeci uručili prigodne poklone, a mi smo njih razveselili crtežima koje su nacrtali Kikići. Ovim druženjem ujedno su za naše Kikiće završili vrtićki dani te im kao budućim prvašićima želimo puno uspjeha tijekom školovanja.

Skip to content