Vuzmena košarica 2017

Objavljeno : 10. tra 2017.

Vuzmena košarica 2017
Tradicionalna izložba Vuzmena košarica je održana u subotu, 08.04.2017. na središnjem koprivničkom trgu. Riječ je o programu kojega u sklopu izložbe Pisanica od srca ‘Ususret Uskrsu’ zajednički organiziraju županijska Turistička zajednica i Dječji vrtić Vrapčić iz Drnja.
Naš vrtić se i ove godine odazvao pozivu za sudjelovanje te smo na izložbu donijeli tradicionalne vuzmene košarice u kojima su bile pisanice. U aranžiranju košara smiju sudjelovati odgajateljice i učitelji, ali same pisanice su isključivo ukrašavala djeca, polaznici Etno-tradicijskog programa. Košarice su bile izložene na Zrinskom trgu u Koprivnici, ocijenila ih je komisija organizatora i nagraditi će se prigodnim nagradama kod prijma župana koprivničko-križevačke županije za nekoliko dana.
Skip to content