Vuzmena košarica 2018.

Objavljeno : 26. ožu 2018.

Vuzmena košarica 2018.
Tradicionalna izložba “Vuzmena košarica” održana je u subotu, 24.03.2018. na središnjem koprivničkom trgu. Riječ je o programu kojega u sklopu izložbe Pisanica od srca ‘Ususret Uskrsu’ zajednički organiziraju županijska Turistička zajednica grada Koprivnice i Dječji vrtić Vrapčić iz Drnja. Vrtić Maslačak se i ove godine odazvao pozivu za sudjelovanje te smo na izložbu donijeli tradicionalne vuzmene košarice u kojima su bile pisanice. U aranžiranju košara sudjelovale su odgojiteljice i djeca, ali same pisanice su isključivo ukrašavala djeca, polaznici Etno-tradicijskog programa. Košarice su bile izložene na Zrinskom trgu u Koprivnici, ocijenila ih je komisija organizatora i nagraditi će se prigodnim nagradama kod prijma župana koprivničko-križevačke županije u četvrtak 29.03.2018. godine.

 

Skip to content