VUZMENA KOŠARICA 2019.

Objavljeno : 14. tra 2019.

VUZMENA KOŠARICA 2019.
Tradicionalna izložba “Vuzmena košarica” je održana u subotu, 13.04.2019. na središnjem koprivničkom trgu. Riječ je o programu kojega u sklopu projekta Pisanica od srca,  zajednički organiziraju Turistička zajednica
Koprivničko-križevačke županije  i Dječji vrtić Vrapčić iz Đelekovca. Naš vrtić se i ove godine odazvao pozivu za sudjelovanje te smo na izložbu donijeli tradicionalnu vuzmenu košaricu u kojima su bile pisanice. U aranžiranju košare smiju sudjelovati odgajateljice i učitelji, ali same pisanice su isključivo ukrašavala djeca, polaznici Etno-tradicijskog programa. Košarice su bile izložene na Zrinskom trgu u Koprivnici, ocijenila ih je komisija organizatora, a prijam kod župana Koprivničko-križevačke županije bio je 30.04.2019. godine, gdje nam je uručeno SPECIJALNO PRIZNANJE za sudjelovanje.

 

Skip to content