ZAVRŠNA SVEČANOST “GLJIVICA”

Objavljeno : 27. svi 2022.

ZAVRŠNA SVEČANOST “GLJIVICA”

27.svibnja 2022. godine starija odgojna skupina Gljivice pjesmom i plesom se oprostila od vrtića.

Proteklog mjeseca Gljivice su se upustili u “glumačke vode” te pripremili  pravu predstavu za svoje najmilije. Kako su u vrtićkim danima naučili i spoznali puno toga, rad na predstavi bio im je samo dodatan izazov za učenje, igru i druženje. Mudre glavice naučile su stihove i upamtili scene. Sve ovo bilo je pravo zadovoljstvo djeci i rado su plesali, vježbali i glumili, te pokazali kako se trud i isplatio. Našim velikim Gljivicama želimo svu sreću u novim školskim izazovima.

Zahvaljujemo svim odgojiteljicama, djeci, roditeljima, bakama i djedovima, braći, sestrama i prijateljima što su svojim dolaskom uveličali ovu završnu svečanost.

Na kraju svečanosti djeci su uručene diplome o uspješno završenom programu predškole, a svi su se počastili ukusnim kanapeima, voćem i tortom koju su pripremile naše kuharice…

Sretno Gljivice!

 

 

 

Skip to content