ZAVRŠNA SVEČANOST “JEŽIĆA”

Objavljeno : 11. lip 2021.

ZAVRŠNA SVEČANOST “JEŽIĆA”

Početkom mjeseca lipnja održane su završne svečanosti za naše drage vrtićance koji na jesen odlaze u školu. Okupljeni roditelji, bake i djedovi, braća i sestre, te njihove odgojiteljice otpratili su predškolce, buduće đake prvake u novo poglavlje njihovih života.

“Predškolsko doba, kao najvažnije razdoblje čovjekova života, period je kada se stvaraju temelji buduće mlade osobe. Osnovna misao vodilja u našem radu bila nam je da je vrtić kao mjesto življenja djece nadogradnja obiteljskom odgoju, stoga smo stvarali uvjete da se djeca u vrtiću osjećaju zadovoljno, sigurno i sretno, kao u svom drugom domu”- rekla je ravnateljica.

Nije nedostajalo pjesme, plesa, recitacija i igrokaza, a među okupljenima pala je i pokoja suzica ponosnih roditelja i odgojiteljica.

Djeci želimo ugodan boravak u školi, da im vrtićki dani ostanu u lijepom sjećanju te da budu jednako dobri đaci kao što su bili dobri vrtićanci.

 

Skip to content