ZAVRŠNA SVEČANOST “LEPTIRIĆA”

Objavljeno : 13. svi 2022.

ZAVRŠNA SVEČANOST “LEPTIRIĆA”

Bliži se kraj pedagoške godine, a za naš vrtić to znači rastanak od još jedne generacije vrtićaraca.

U petak, 13. svibnja 2022. godine, održana je završna svečanost starije odgojne skupine u Domu kulture kojom su se „Leptirići“ službeno oprostili od vrtića i svojih odgojiteljica. Zahvaljujemo svim odgojiteljicama, djeci, roditeljima, bakama i djedovima, braći, sestrama i prijateljima što su svojim dolaskom uveličali ovu završnu svečanost. Ravnateljica Marija Čupen Tomica zahvalila je odgojiteljicama na još jednoj uspješnoj generaciji djece kojoj su pomogle da postanu veliki i što su ih pripremile za nove izazove koji ih čekaju u školi…hvala Vam za svaku suzu, osmjeh, lijepu riječ, svaku igru, pjesmu i trud koji ste uložile u ovu predivnu djecu, naše Leptiriće!

Leptirići su recitacijom, pjesmom i plesom uveselili sve nazočne, a veselje se nastavilo uz slatko druženje na vrtićkom igralištu uz pjesmu i ples te svečano rezanje torte koju je pripremila naša glavna kuharica Blaženka.

Našim mini – maturantima želimo mnogo uspjeha i sreće u školi i neka ih prati najsretniji i najzdraviji životni put!

 

Skip to content