Završna svečanost predškolaca

Objavljeno : 19. lip 2017.

Završna svečanost predškolaca

08.06.2017. godine pjesmom, plesom i ponekom suzom još jedna generacija predškolaca se oprostila od vrtića. Zahvaljujemo svim odgojiteljicama, djeci, roditeljima, bakama i djedovima, braći, sestrama i prijateljima što su svojim dolaskom uveličali ovu završnu svečanost. Ravnateljica Martina Repić zahvalila je odgojiteljicama Renati Kovačić, Katarini Ružman, Ljiljani Lenardić i Ljiljani Puhač  što su još jednoj generaciji djece pomogle da postanu veliki i što su ih pripremile za nove izazove koji ih čekaju u školi. Djeci je poručila da u školi pokažu koliko su dobri, pametni i dragi i da im svaki dan bude ispunjen srećom, veseljem i znanjem. Neka nikad ne zaborave vrtić Maslačak, prva prijateljstva, prve ljubavi i neka uvijek u srcu nose sjećanje na svoje odgojiteljice i bezbrižne predškolske dane.

Uz kratak glazbeni program, skupina “Balončići” izvela je modnu reviju, a skupina “Patkice” predstavu. Na kraju svečanosti djeci su uručene diplome o uspješno završenom programu predškole, a svi su se počastili ukusnim tortama koje je pripremila vrtićka kuharica.

Skip to content