ZLATNA JESEN U ĐURĐEVCU 2017.

Objavljeno : 30. lis 2017.

ZLATNA JESEN U ĐURĐEVCU 2017.

U organizaciji Grada Đurđevca i Turističke zajednice na Trgu sv. Jurja održana je već tradicionalna manifestacija Zlatna jesen koja je okupila mnoge posjetitelje. Tom prilikom posjetiteljima su se na štandovima predstavili brojni OPG-ovi, domaće radinosti, udruge, te obrazovne institucije. Centralni dio manifestacije je bila degustacija mirisnog, pečenog kestenja, mošta i mladog vina, a ove je godine ispečeno oko 200 kg kestenja. Istovremeno, mnogobrojne udruge, domaće radinosti i obrazovne institucije su prezentirale svoje djelatnosti i proizvode na uređenim štandovima u jesenskom „štihu“, prilikom čega su odabrani najljepše uređeni štandovi.                               “POKRAJ PEĆI MACA PRELA,                                                                                                                                                    DO NJE DOBRA DJECA SJELA,                                                                                                                                                  PA JOJ TIHO ŠAPTAT STALA…”                                                                                                                                                    Odgojiteljice i djeca DV “Maslačak2 Đurđevac i ove godine su sudjelovala na gradskoj manifestaciji ZLATNA JESEN. Za tu prigodu štand dječjeg vrtića je prikazao dječju pjesmicu bundevom u obliku peći, mačke, ali i likova iz crtića: Olaf, Nemo, Dora, Nindža Kornjače te mnogi drugi koji su nastali u suradnji s djecom. Glazbeni program upotpunila su djeca iz skupine “Balončići” sa jesenskim pjesmicama.                                                          Najuređenijim štandom proglašen je štand Dječjeg vrtića Maslačak, drugo mjesto pripalo je Udruzi žena Grada Đurđevca, a  treće Udruzi žena s bolestima dojke Narcise.

 

Skip to content