Drugi ciklus radionica s roditeljima „Rastimo zajedno“

Objavljeno : 29. lip 2020.

Drugi ciklus radionica s roditeljima „Rastimo zajedno“

U dječjem vrtiću „Maslačak“ sproveden je drugi ciklus radionica „Rastimo zajedno“, program od jedanaest strukturiranih radionica kao podrška roditeljima u svakodnevnom izazovnom roditeljstvu. Iako ovog puta s manjim brojem roditelja i kraćom pauzom zbog „zdravstvenih neprilika“ odradili smo ciklus radionica.  Takav rad s manjom grupom donio je i mnoge druge prednosti. Puno više vremena sproveli smo u razmjeni iskustava, s lakoćom proigravali igre i donosili ideje i zaključke. Vrijedne nam „mame“ redovno su pohađale radionice, aktivno sudjelovale u raspravama i donosile sa sobom želju i volju za osnaživanjem roditeljstva. Ovim putem zahvaljujemo im se na dolascima i što su nam pružile priliku da svi zajedno osnažimo sebe i svoje roditeljstvo. Pozivamo sve zainteresirane na naredne radionice „Rastimo zajedno“, a dotada, uživajte u našoj fotogaleriji.

 

Marina, Danijela, Tihana

 

Skip to content