OBAVIJEST – UPISI DJECE U PRVI RAZRED

Objavljeno : 9. svi 2020.

OBAVIJEST – UPISI DJECE U PRVI RAZRED

Poštovani roditelji,

Na osnovu odobrenja Ministarstva zdravstva, preporuka HZJZ i obavijesti MZO ovim putem Vas obavještavamo da će upisi djece dorasle za prvi razred naše škole biti u vremenu od 18. do 28. svibnja 2020. uz sve propisane mjere HZJZ.

NOVE pozive za upis djece u prvi razred možete podići u predvorju škole u ponedjeljak, 11.svibnja 2020. u vremenu od 10.30 do 13.00 sati te u utorak 12.svibnja 2020.godine u vremenu od 9.30 do 13.00 sati.

Uz poziv dobit ćete i obrasce koje ćete popuniti kod kuće i donijeti na dan upisa:

-Izjava o riziku –

-Upitnik o djetetu – (liječnički podaci)

-Obrazac Upisnice za školu

Kako biste se pripremili za upis Vašeg djeteta objavljujemo dio teksta koji će biti na svakom pozivu za upis:

Na pregled treba donijeti:

  • poziv za pregled
  • zdravstvenu iskaznicu
  • ISPUNJEN UPITNIK ZA RODITELJE (koji ste dobili sa pozivom)
  • iskaznicu imunizacije odnosno cjepnu knjižicu (bijela ili plava knjižica u kojoj su zabilježena cjepiva koje je dijete primilo od rođenja do polaska u školu) ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona
  • DODATNU DOKUMENTACIJU UKOLIKO POSTOJI ( povijest bolesti u slučaju da dijete ima kronične bolesti ili zdravstvene teškoće,  nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, mišljenje predškolske ustanove)
  • Kopiju Rodnog lista s OIB-om (nije važan datum izdavanja )-predati u Školi
  • Obrazac Upisnice  (koji ste dobili sa pozivom)– predati u školi

-obrazac Zubne putovnice –donose roditelji  koji su bili kod stomatologa, ostali će donijeti nakon početka školske godine

Sve ostale informacije o upisu objavit će se u ponedjeljak, 11.svibnja 2020. iza 11. sati na web stranici škole.

http://os-djurdjevac.skole.hr/?news_hk=1&news_id=4024&mshow=290#mod_news

 

 

 

 

 

 

Skip to content