Drugi ciklus radionica s roditeljima „Rastimo zajedno“

Objavljeno : 10. ožu 2020.

Drugi ciklus radionica s roditeljima „Rastimo zajedno“

I ove pedagoške godine u Dječjem vrtiću „Maslačak“ roditeljima korisnicima vrtića kao i onima koji nisu korisnici ponuđene su radionice s roditeljima „Rastimo zajedno“.  Radionice su zamišljene kao podrška roditeljima u njihovom roditeljstvu. Današnji brzi način života, duže radno vrijeme, nesigurnost radnog mjesta  i male obitelji zahtijevaju pomoć u roditeljstvu. Radionice su osmišljene s ciljem da kroz  11. tjedana sa različitim temama pomognu roditeljima i osnaže ih u njihovom roditeljstvu. Na radionicama se preispituju vrijednosti na kojima roditeljstvo počiva. Uči se o potrebama djece i roditelja te o načinima njihova zadovoljavanja vježbaju se komunikacijske vještine i odgovora na druga pitanja za koja roditelji izraze interes.Do sada smo odradili šest radionica i pred nama je sedma o granicama, koju željno iščekuju naši roditelji.

Veselimo se daljnjem radu i druženju, a pogledajte i kroz fotografije kako nam je lijepo.

 

Skip to content