PRVI CIKLUS RADIONICA S RODITELJIMA „RASTIMO ZAJEDNO“

Objavljeno : 11. tra 2019.

PRVI CIKLUS RADIONICA S RODITELJIMA „RASTIMO ZAJEDNO“

U periodu od 15.01.2019. do 02.04.2019. održan je prvi ciklus od 11 radionica s roditeljima „Rastimo zajedno“ u kojem je bilo jedanaestero aktivnih roditelja koji su osnažili svoje roditeljstvo pohađajući radionice. Kroz druženja dva sata tjedno roditelji su dobili podršku u svom roditeljstvu, te su se dotakli kroz rasprave svih relevantnih tema koje su im bile važne. Zadovoljstvo roditelja kroz radionice izuzetna nam je motivacija za nastavak dalje kroz klub roditelja „Rastimo zajedno“ što je i roditeljima veliko zadovoljstvo, ali i snaga u njihovom roditeljstvu.  Izuzetno smo zadovoljni redovitošću većine roditelja  jer kod njih se vidi napredak iz radionice u radionicu, a i svim pozitivnim povratnim informacijama koje su nam izrekli na kraju prvog održanog ciklusa. Roditeljima su podijeljene diplome na kraju susreta koje potvrđuju njihovu „novu“ snagu u roditeljstvu i brizi o djeci. Počastili smo se tortom i završili naše susrete u ugodnom ozračju.

Pozivamo sve zainteresirane roditelje da nam se pridruže na radionicama sljedeće pedagoške godine.

 

Skip to content