Radionice za roditelje “Rastimo zajedno”

Objavljeno : 7. sij 2019.

Radionice za roditelje “Rastimo zajedno”

U Dječjem vrtiću “Maslačak” održan je sastanak kao uvodni dio u radionice s roditeljima “Rastimo zajedno” na kojem su roditeljima predstavljene teme koje ćemo obrađivati kroz 11 susreta, svaki tjedan po dva sata u kontinuitetu – svaki utorak krenuvši od 15.1.2019.

Roditeljima se svidio princip rada i teme koje ih čekaju te se veselimo zajedničkim susretima i osnaživanju u ulozi roditelja. Sve zainteresirane roditelje pozivamo na radionice koje su predviđene za roditelje djece u starosti do 4 godine da nam se pridruže u siječnju.

Ovo će biti prvi ciklus radionica, a svi oni koji nemaju trenutno mogućnosti da nam se pridruže imat će prilike u nekom narednom periodu prema dogovoru.

Veselimo se Vašem dolasku!

 

Skip to content